Cześć!

Już niebawem spotkamy się na Waszym Ślubie 🙂 Bardzo mi zależy aby wykonać swoją pracę najlepiej jak się da. W związku z tym proszę Was o przeczytanie poniższego formularza i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.


 • Date Format: DD dash MM dash YYYY
 • Proszę o tzw. trzeci numer kontaktowy. Może to być świadek bądź rodzice.
 • Prosiłbym o podanie adresów, gdzie odbędą się przygotowania, adres kościoła i adres sali weselnej.
 • Prosiłbym o podanie planu godzinowego wesela. ( Przygotowania, Msza Święta, przyjazd na sale weselną. ) Jeśli nie planowaliście, o której zaczniemy przygotowania, sugerowałbym 3-4 godziny przed mszą. Inne atrakcje na sali np: Tort weselny, Zimne ognie...
 • Napiszcie kilka zdań o Waszym ślubie, m.in. w jakim będzie stylu oraz jaką liczbę osób planujecie. Wspomnijcie też o Waszych oczekiwaniach w związku z moją pracą. Jeśli jest coś, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę podczas fotografowania to jest miejsce, żeby mnie o tym poinformować :) Zawsze staram się być obok Was i łapać najważniejsze momenty, jednak jeśli w planach macie coś mniej standardowego to ułatwi mi to pracę, jeśli będę wiedział o tym wcześniej.
 • Czy podczas wesela będzie obecna ekipa video? Jeśli tak, to prosiłbym o dane - nazwisko / nazwę studia, www/facebook
  Czy życzycie sobie, abym rozdał podczas zdjęcia grupowego na sali wszystkim gościom weselnym karteczki z adresem Waszej galerii oraz hasłem do niej.? Pozwoli to Wam uniknąć wielu pytań a i goście będą bardzo zadowoleni. Sprawdza się w 100%.
 • Usługodawcy

  Prosiłbym Was o podanie nazw, stron www różnych firm / usługodawców związanych z Waszym ślubem. O ile takowe występują :)

Oczywiście zawsze możecie do mnie zadzwonić lub napisać!

Do zobaczenia na Waszym ślubie! P.S Już nie mogę się doczekać 🙂