Z myślą o Was zebrałem wszystkie pytania, które najczęściej padają podczas rozmów lub spotkań z Parami. Mam nadzieję że ten zbiór pomoże wam rozwiać wszelkie wątpliwości:

sesja-pałac-goetz-krzysiekduda-fotograf-rzeszow-22

Jaka jest cena za reportaż ślubny?

Cena zależy od kilku czynników. Jeżeli chcesz otrzymać informację o wolnym terminie oraz cennik, zapraszam do przesłania formularza w zakładce KONTAKT. W Odpowiedzi wyślę przejrzystą i kompleksową ofertę. Możesz też dzwonić pod numer 608 125 776.

Co zawiera cena za reportaż ślubny?

Cena za reportaż ślubny zawiera usługę fotografowania całego dnia ślubu (10-12h), sesję portretową, ponad 300 obrobionych fotografii, galerię najlepszych zdjęć online, prezentację multimedialną z najlepszymi zdjęciami z dnia ślubu (zdjęcia + muzyka), pakiet dokumentacyjny (wszystkie udane zdjęcia zrobione podczas całego dnia), wysokiej klasy foto-książkę w oprawie ze skóry lub materiału, dostęp w chmurze do zdjęć w pełnej rozdzielczości (można otworzyć na każdym urządzeniu z dostępem do internetu), dojazd na Wasz ślub. W cenie dostajecie przede wszystkim moje zaangażowanie. Służę także pomocą w kwestii ustalenia harmonogramu Waszego dnia ślubu jak i innych rzeczy.

Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie?

Oczywiście! Dodatkowo bardzo polecam sesje narzeczeńskie. Jest to doskonała okazja abyśmy się lepiej zapoznali. Możecie się sprawdzić się przed obiektywem oraz przekonać się że fotografowanie może być przyjemne 🙂 Taka sesja zwiększa apetyt na zdjęcia ślubne, można ją wykorzystać jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań na weselu, dekoracje na sali, wykorzystać do “save the date” oraz do podziękowań ślubnych. Przede wszystkim jest to super zabawa oraz pamiątka w postaci pięknych zdjęć.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować datę ślubu?

Jeden termin jest bardziej oblegany a inny mniej. Najlepiej rezerwować jak najwcześniej, ale nie wcześniej niż dwa lata przed ślubem. Zdarza się że są wolne terminy na dwa miesiące przed, ale i są zajęte 1,5 roku wcześniej.

Ile dostaniemy zdjęć ze ślubu?

Dostaniecie na pewno więcej niż 300 zdjęć, które są po mojej autorskiej obróbce. Jest to liczba minimalna. Oprócz tego oddaję wam tzw część dokumentacyjną (wszystkie udane zdjęcia) które są po standardowej obróbce (WB, kontrast, saturacja). Zawsze przekazuję więcej zdjęć niż obiecuję.