Poznajmy się!


Cześć! Z tej strony Krzysiek. Szczęśliwy mąż i ojciec 4 fantastycznych dzieciaków. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego zajmuję się fotografią ślubną i rodzinną? Opowiem Ci moją historię.

Obiecuję, będzie krótka.

Odkąd pamiętam, w domu było mnóstwo fotografii przekazywanych sobie z pokolenia na pokolenie. Najstarsza pochodzi z 1918 roku, a przedstawia moją prababcię i babcię w dniu jej pierwszej komunii. Na innych zdjęciach z czasów drugiej wojny światowej jest mój dziadek i dziesięcioro jego rodzeństwa.

W naszym rodzinnym zbiorze takich starych kadrów jest mnóstwo. Przeglądając albumy pewnego dnia po raz setny, zrozumiałem, jak wielką wartość ma fotografia. Wszystkie te osoby, choć większości nie ma już z nami, mogę przedstawić moim dzieciom. I wtedy na poważnie zaczęła się moja przygoda z aparatem.

Zdradzę Ci w tym miejscu pewien sekret: w fotografowaniu nie chodzi tylko o zdjęcia. Chodzi o ludzi, wspomnienia i uczucia, które w nas wyzwalają.

Dlatego właśnie fotografia ślubna. Skupia się na przełomowych momentach w życiu człowieka. Na szczerych przeżyciach, dzięki którym opadają maski i do głosu dochodzą prawdziwe emocje.

Powiem Ci coś jeszcze. Wiem jak uchwycić miłość, bo sam doświadczyłem jej codziennie dzięki moim najbliższym.

krzysiekduda-fotografia-rodzina-3

To tyle o mnie. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję poznać się bliżej na żywo. A tymczasem zapraszam do mojego fotograficznego skarbca (KLIK), gdzie przechowuję historie miłosne par, z którymi miałem przyjemność pracować.

Jeśli estetyka zdjęć jest bliska Twojemu sercu i szukasz fotografa na ślub, zapraszam do niezobowiązującego kontaktu. Jestem pod telefonem: 608 125 776 i mailem: foto@krzysiekduda.pl

Do usłyszenia!