Oferta fotografii ślubnej

(PROMOCJA -30%)

Zaręczyłaś/zaręczyłeś się i szukasz fotografa ślubnego? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Przygotowałem dla Was specjalną ofertę! Dla osób, które zdecyduję się jeszcze w styczniu na podpisanie umowy oferuję rabat wysokości -30%! Zadzwoń lub napisz, podaj termin Waszego ślubu. W odpowiedzi dostaniesz ofertę cenową wraz z linkami do pełnych reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych.

 

POZNAJ OFERTĘ PROMOCYJNĄ

Oto co składa się na gwarantowany pakiet ślubny:

 • 12 godzin fotografowania (od przygotowań do oczepin),
 • 500 zdjęć w pełnej rozdzielczości, po starannej selekcji i autorskiej obróbce.
 • ślubna sesja plenerowa,
 • fotoksiążka,
 • zdjęcia w pełnej rozdzielczości do pobrania z dysku online,
 • galeria online zabezpieczona hasłem,
 • pendrive w eleganckim, spersonalizowanym pudełku
 • dojazd.

Dodatkowo:

 • sesja narzeczeńska (Po pierwsze to świetna okazja, byśmy przed dniem Waszego ślubu mogli poznać się bliżej. A po drugie to fotograficzna pamiątka, która będzie idealnym uzupełnieniem reportażu ślubnego.),
 • sesja plenerowa w dogodnym dla Was terminie,
 • wybrane przez Was odbitki o wymiarze 15×23 w eleganckim, spersonalizowanym pudełku (oprawa ze skóry, aksamitu lub z drewna),
 • fotoalbumy oraz fotoksiążki,
 • pendrive, foto-obrazy, wallarty.

Jako fotograf ślubny działam na terenie całego kraju, głównie w południowej Polsce w województwie Podkarpackim, Małopolskim, Górnośląskim, Lubelskim i Świętokrzyskim. Pojawię się z aparatem wszędzie tam, gdzie zechcecie mnie zaprosić.

Jeśli o czymś nie wspomniałem wyżej lub macie dodatkowe pytania, chętnie odpowiem.

Wystarczy telefon: 608 125 776, mail: foto@krzysiekduda.pl lub kontakt przez formularz. Zapraszam!

FORMULARZ KONTAKTOWY

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Opinie

krzysiek_duda_fotografia_portfolio_reportaz_slubny027

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wybierając Krzyśka na naszego fotografa ślubnego, kierowaliśmy się przyjemną jasną, kolorystyką i naturalnością ujętą na zdjęciach, i nie zawiedliśmy się. ? ?Czas spędzony na sesji narzeczeńskiej i plenerze ślubnym okazał się super zabawą, gdzie wogole nie czuliśmy oddechu obiektywu na plecach. ? Podobnie w dniu ślubu ? super kontakt z gośćmi, pozostałymi usługodawcami, czy najbliższymi podczas pierwszych chwil przygotowań, gotowe zdjęcia w niedługim czasie od ślubu ? szczerze mogę polecić każdemu! ??

Asia i Kamil

krzysiek_duda_fotografia_portfolio_reportaz_slubny055

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Serdecznie polecam współpracę z tym Panem. Krzysiek idealnie potrafi uchwycić detale, atmosferę i emocje towarzyszące Parze Młodej w ich szczególnym dniu. Zdjęcia, które tworzy są naturalne, spontaniczne, a przy tym zachwycają najbardziej wymagających. W swojej pracy Krzysiek jest bardzo rzetelny i profesjonalny; wprowadza przyjazną, luźną i bezstresową atmosferę. Reportaż ślubny, który otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie zrobił na nas ogromne wrażenie. Nie wyobrażamy sobie współpracy z kimś innym:)

Dominika i Łukasz

krzysiekduda_fotografia_wesele_siwydym066

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ja i mąż z całego serca polecamy Krzyśka! Skorzystaliśmy z usług na sesji narzeczeńskiej, ślubie i weselu. Zdjęcia są naturalne i piękne, Krzysiek doskonale potrafi złapać na fotografiach emocje. Nasze ujęcia są pełne radości, my i nasi goście jesteśmy zachwyceni :) Bezproblemowy kontakt, szybka realizacja i konkurencyjna cena.

Marta i Przemek

marzena_oskar-36 25

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Miałam sesję narzeczenską, zdjęcia wyszły ponad moje oczekiwania, tak piękne, że wybrać kilka było ciężko. Widać wielkie zaangażowanie w sesji. Przyszłam zestresowana, wyszłam wyluzowana. Potrafi sprawić że osoby które są razem 1 raz przed obiektywem maja bardzo naturalne ujęcia, czują się dobrze . Polecam ❤️

Marzena i Oskar

Po więcej opinii zapraszam na mój FACEBOOK

Do zobaczenia na Waszym  Ślubie!