Z Asią i Kamilem poznałem się już jakiś czas temu. Mili, pogodni, zakochani w sobie po uszy. Od razu wiedziałem że mogę spodziewać się na ich ślubie dużo swobody i naturalności. Na sesji narzeczeńskiej przed ślubem jedynie potwierdziłem sobie swoją myśl 🙂

Jest czwartek 15 Sierpnia 2019 roku, Święto Wniebowzięcia Matki Bożej zwane potocznie świętem Matki Boskiej Zielnej. Ponieważ to w ten dzień Asia i Kamil postanowili się pobrać, około 10.00 udałem się do Hotelu Hibiskus gdzie byłem umówiony z Kamilem na kilka zdjęć.

Pan Młody fotografuje i zna się na kolorach

Od razu po wejściu do pokoju hotelowego rzuciły mi się w oczy czerwone detale. Czerwone buty ślubne, szekli oraz mucha. Dodatkowo po Kamila miał zajechać czerwony volkswagen z 1960r. Miód dla oczu dla fotografa! Zupełnie rozluźnienie u Kamila oraz świadkowej sprawiło że zdjęcia robiły się same.

Przygotowania u Asi oraz Błogosławieństwo

W drodze do Asi dostałem wiadomość że przygotowań nie będzie ponieważ makijażystka odmówiła w ostatniej chwili. Na szczęście zaradna Panna Młoda szybko znalazła inną panią do wykonania makijażu ślubnego, po czym w dosłownie kilka minut powstały te oto zdjęcia! Asia przygotowywała się w rodzinnej atmosferze a makijaż możecie ocenić sami 😉

Ślub w Jasionce koło Rzeszowa

Uroczystość miała miejsce w Parafii św. Stanisława Kostki w Jasionce. W świątyni dodatkowym atutem były dożynkowe wieńce, który podniosły wizualne walory wystroju świątyni.

Wesele w Hotelu Hibiskus koło Rzeszowa

Wesele: Hibiskus

Band: Jestem Na TAK!

Wodzirej: Ania Marut

Foto: Krzysiek Duda

Planujesz wziąć swój ślub?

Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia, zapraszam serdecznie do zakładki KONTAKT